خدمات فروش و توزیع مویرگی


تیم فروش متخصص و مجرب کیلا با تعداد برنامه ریزی شده بازاریابان و پوشش کامل نقاط فروش، آماده پذیرش کالاهای غذایی، بهداشتی و سلولزی می باشد. این تیم، با استفاده از قدرت سبد کنونی فروش، توانایی بالایی در ورود کالا به فروشگاه های خرده فروشی دارد. ما متخصص فروش مویرگی هستیم:

   - بیش از 200 فروشنده در سطح کشور در برنامه ی زمانبدی مشخص 60،000 مشتری را ویزیت می کنند.
   - آموزش های دوره ای علاوه بر افزایش توانایی فروش، اطلاعات فروشندگان در مورد کالا ها را به روز می کند.
   - تیم سرپرستی فروش و مدیران فروش با روش های برنامه ریزی و کنترلی تخصص انگیزه ی بالایی در افزایش پوشش دهی و فروش محصولات دارند.
   - مشتریان ما بر اساس منطق RFM خوشه بندی شده اند و به هر خوشه براساس ویژگی ها و نیازمندی ها بسته متفاوت خدمات ارائه می گردد.
   - تیم توسعه فروش، مسلط به بازارهای هدف، اطلاعات بازار را به صاحبان کالا منتقل کرده و آن ها را در برنامه ریزی طرح های Trade Marketing و Consumer Marketing همراهی می کنند.
   - نرم افزار هوش تجاری (BI) ما را در تحلیل داده های به روز فروش از زوایای مختلف توانمند ساخته است. بر این اساس مدیریت فروش می تواند نسبت به اتخاذ و اجرای تصمیمات داده محور در لحظه اقدام نمایند.
   - زیر ساخت لجستیکی به روز و توانمند، که ما را در ارائه خدمات لجستیک به سایر شرکت ها متخصص ساخته، پشتوانه قوی در به ثمر رساندن فعالیت های فروش می باشد.