چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته16

بهمن 1397

خلاصه :

حضور شرکت کیلا جنوب در چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته


چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته از تاریخ 13 الی 16 بهمن ماه 1397 برگزار شد. در این نمایشگاه چهار بخش اصلی «تجهیزات»، «حمل و نقل و انبارداری»، «پخش» و «سیستم‌های اطلاعاتی ارتباطاتی و نرم افزاری» به معرض نمایش گذاشته شد.

بنادر و اپراتور‌های ترمینالی، حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین، انبار‌ها و سیلوها، تجهیزات بارگیری، لجستیک، شبکه های توزیع و پخش مواد غذائی، دریافت و ذخیره سازی و توزیع کالا، حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، خطوط حمل و نقل اقیانوس ها، سیستم‌های نگهداری مواد و سیستم‌های تامین امنیت حمل و نقل، بخش‌هایی از چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین بوده است.

لجستیک، زنجیره‌ای از مراحل مختلف تولید، خدمات و برنامه‌ ریزی و توزیع جهت تحویل کالا به مصرف کننده می‌باشد. در این نمایشگاه اکثر وزارتخانه ها، سازمان ها، نهادها، دستگاه‌ها و انجمن‌ها توانمندی‌های لجستیک خود را به نمایش گذاشتند. در چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین در کنار شرکت‌های ایرانی، نمایندگان و شرکت‌هایی از کشور‌های آلمان، ترکیه، روسیه، چین و آذربایجان نیز حضور داشتند. هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد و نمایش شبکه‌ای گسترده از فعالین صنعت لجستیک، برقراری ارتباط و پیوند مناسب بین عرضه کنندگان و متقاضیان خدمات این صنعت، ایجاد بستری مناسب در زمینه‌های مرتبط با لجستیک، زنجیره تامین و شبکه‌های کسب و کار، همکاری پویا با دانشگاه‌های معتبر و نهاد‌های مرجع و دانش بنیان و تامین کنندگان کالا است.

شرکت پخش کیلا جنوب با سابقه بیست ساله به عنوان پخش سراسری در زمینه فروش مویرگی و زنجیره ای در تمام نقاط کشور، با سرمایه گذاری ویژه در حوزه خدمات لجستیک و انبارداری مدرن با شرکت در این نمایشگاه توانمندی های خود را در معرض دید مدعوین و بازدیدکنندگان قرارداد.

لینک عکس ها